Grzegorz Tomczyk - Glinik Charzewski Drukuj


Wszystkie części ogrodu oraz meble i obiekty architektury ogrodowej są w całości wykonane i zaplanowane przez domowników.Pierwsza część znajdują się blisko domu (funkcja ozdobna i użytkowa), z min. Irysami (wiele kolorów), różami, liliami, iglakami, jukami z rosnącymi pośród

nich borówkami, porzeczkami, malinami i agrestem, następna część z huśtawką, oraz stojakiem na winogrono z wkomponowaną ławką, stanowi codzienne miejsce odpoczynku blisko domu i „kącik gilowy," a całość uzupełnia duży ogród skalny.


Kilkadziesiąt metrów dalej w rogu posesji w obniżeniu terenu niewidoczna z drogi, znajduje się altana w sąsiedztwie różnych krzewów, brzózek, drzew owocowych z miejsce na ognisko. Wokół altany nasadzone są na różnych poziomach rośliny kwitnące w różnym czasie wśród których oczko w głowie stanowią różnokolorowe Tawuły i Żurawki. Całość dopełnia wkomponowany pomiędzy nie strumień oraz oczko wodne. Urozmaiceniem jest nocne efektowne oświetlenie altany, ścieżki do niej oraz przestrzeni ogrodu wokół, zaplanowane i wykonane własnoręcznie na bazie różnokolorowych lampek ledowych, zaś przezroczyste ściany altany oraz piec służy przedłużeniu jej funkcji rekreacyjnych na chłodne wieczory.


Galeria zdjęć ogrodu:


 
Reklama

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama

Multimedia

Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama